Вітання Міністра культури України Євгена Нищука християн

Дорогі співвітчизники!

Щиросердечно вітаю вас з величним святом Різдва Христового, у символіці якого втілені тисячолітні традиції віри, мудрості предків, нездоланного прагнення слідувати вічним християнським ідеалам.

Впродовж багатьох віків християнство завжди було осердям національного духовного життя, захисником і проповідником культурних цінностей, органічно увійшло в життя українського народу, щоб стати його душею та плоттю.

Для Українського суспільства за усіх часів головними були і залишаються загальнолюдська мораль та релігійні заповіді, бо саме вони навчають людину прощати, вірити, любити, дозволяють відродити у людських душах віру в щасливе майбутнє.

У визнанні християнської віри, в єдиному духовному сопричасті, що народжується з глибин віків, християнська спільнота черпає непереможний дух радості й надії, що дає сили і наснагу, скеровує на корисні справи, чисті помисли й добрі діла.

Нехай же разом із цим величним святом у ваші родини прийде радість земного буття, мир та спокій, а ваші серця повняться Божою благодаттю.

У ці святкові дні бажаю нам усім успіхів у благородному прагненні звести український храм злагоди, миру та справедливості.

Хай світло Різдвяної зорі наповнить ваші душі теплом і миром, а дорогу – яскравим сяйвом надії.


Христос народився! Славімо Його!


З глибокою повагою                                                                         

Євген Нищук


Сайт працює у тестовому режимі і поступово наповнюється інформацією.